Restauracja

restauracja-henlex
W Białym Domu serwujemy smaki, które cieszą podniebienia Gości. Nasza kuchnia jest połączeniem tradycyjnych, polskich potraw z nutą własnej fantazji i wiedzy czerpanej z europejskich receptur. Zapraszamy do przeżycia niecodziennych doznań kulinarnych.

Wesela i uroczystości

Henlex Biały Dom wesela
Wyjątkowe chwile zasługują na wyjątkowe miejsce. Stworzyliśmy przestrzeń, która sprzyja celebrowaniu najważniejszych momentów w życiu naszych Gości. Subtelna elegancja wnętrza, a także duży ogród są pięknym tłem dla uroczystości.

Dla firm

konferencje hotel henlex biały dom
Przestrzeń Białego Domu Henlex jest otwarta na biznes. Rozumiemy potrzeby firm i jesteśmy bardzo dobrze przygotowani na organizację konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń branżowych. Dopracujemy każde wydarzenie w szczegółach tak, by zaowocowało wieloletnimi sukcesami.

Hotel

apartament pokoje henlex biały dom
W Białym Domu Henlex dbamy o harmonię w każdym wnętrzu. Dzięki temu panuje tu doskonała atmosfera zarówno do relaksu, jak i do pracy. U nas poczują się Państwo, jak w domu. Życzliwa obsługa, przestronne pokoje oraz piękny ogród sprawiają, że pobyt w Białym Domu za każdym razem jest wyjątkowy.

Opinie

  • Wybrałem ten hotel na miejsce naszych zaręczyn i naprawdę jestem z tego powodu zadowolony! :) Obsługa jest przemiła, przygotowała wszystko tak jak się umawialiśmy wcześniej, efekt był zachwycający! :) Kolacja pyszna. Nie mamy absolutnie nic do zarzucenia, pełne zadowolenie z pobytu. Dziękujemy!!!
    Kamila i Karol
  • Z okazji Walentynek, zaprosiłem Narzeczoną na kolację do Hotelu Henlex. Byliśmy zachwyceni przygotowaną ofertą (gruszka w karmelu podbiła nasze serca!) oraz obsługą na najwyższym poziomie. Polecamy to miejsce każdemu na romantyczną kolację we dwoje.
    Krystian i Ola